Branitelji održali natjecanje u pripremanju kotlovine
U Oroslavju je u nedjelju, 14. kolovoza, a povodom Dana grada održano tradicionalno druženje i natjecanje braniteljskih udruga u pripremanju kotlovine.
Natjecanje je organizirala Udruga hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a KZŽ.
Na otvorenju natjecanja bio je i župan Željko Kolar, koji je rekao kako je uvijek lijepo vidjeti i nove i stare prijatelje i odružiti. - Sa svakog ovakvog i sličnih druženja koje organiziraju branitelji šalju se važne poruke. Poručujemo da ima onih koji su zaslužni za stvaranje hrvatske države, a šaljemo i poruku mladima o širenju istine o Domovinskom ratu. To su dvije ključne stvari koje moramo raditi uvijek, sve dok nas branitelja ima aktivnih i živih“, rekao je župan Kolar te se potom osvrnuo na umijeće branitelja u pripremanju kotlovine: „Što se tiče vašeg kuhanja, ja se već deveti put vraćam, a to znači da kvaliteta nije upitna Želim vam dobru zabavu i drago mi je da ste ponovno u Oroslavju - rekao je župan Kolar, a okupljene su pozdravili i predsjednik Udruge hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a KZŽ Darko Mirt te gradonačelnik Oroslavja Viktor Šimunić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
