Zagreb slavio

4. NL – središte skupina A: 7. kolo: Zagreb – Ivančica 3:0

U 7. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je gostovala kod Zagreba. Nakon pet uvodnih poraza, Ivančica je kolo prije ovoga konačno stigla do pobjede, protiv Španskog, pa je sigurno puno lakše mogla na ovo gostovanje u Zagreb. Nije Ivančica izgledala loše i sve do 28. minute. Do tada imala je i Ivančica nekoliko napada tri na tri, ali je u završnici nedostajalo koncentracije ili bi se akcije završavale brzopleto. U 28. minuti Zagreb ima slobodan udarac na nekih 35 metara, bliže sredini terena. Uslijedio je ubačaj na drugu stativu, Matija Nuli kreće s gola, no Barreto Eduardo Conte pak nekako u gužvi dolazi do lopte i pogađa po sredini gola, jer se Nuli nije stigao vratiti. No, na početku nastavak Zagreb ostaje sa igračem manje. U samo par minuta Nikola Krajinović zaradio je dva žuta kartona, u 53. i 56. minuti, oba zbog preoštrog starta. Gosti su krenuli po izjednačenje, izgledaju solidno, Dino Ocvirek prijeti s distance no Mihael Mikulić brani. Dva puta na udarcu je bio i Josip Kipa, ali nije pogodio okvir gola. I onda u 77. minuti kontra nakon duge lopte i akcije po lijevoj strani, lopta dolazi na drugu stranu do Patrika Ružića, koji pogađa desni kut Nulija, pored igrača u bloku za 2:0. Nakon toga se Ivančica potpuno otvara, što ostavlja dosta prostora za kontre. Jednu takvu Zagreb koristi u 84. minuti, kada je na centu lopta glavom prebačena do Kangho Janga, koji ulazi u kazneni prostor s desne strane, prolazi i Nulija i šalje loptu u prazan gol za konačnih 3:0. Ivančica je i tako na posljednjem mjestu sa tri boda, a u 8. kolu u nedjleju dočekuje Ravnice.