Ilovac do sigurne pobjede

4. NL – središte skupina A: 3. kolo: Ilovac – Ivančica 4:0

U 3. kolu 4. NL središte skupina A, prvo gostovanje Ivančice. Nakon dva uvodna poraza na domaćem terenu, uslijedilo je gostovanje kod Ilovca. Više od pola sata Ivančica se rezultatski dobro držala, no u samo tri minute Ilovac utakmicu usmjerava u smjeru svoje pobjede. U prvoj trećini utakmice Ivančica je imala zapravo više od igre, izgledala dobro, nedostajao je tek možda zadnji pas, ili kada je do njega i došlo, sigurnija završnica. No, tada se u 35. minuti dogodio gol koji ostavlja traga. Luka Mance je pucao sa nekih nešto više od 20 metara, Matija Nuli je nešto slabije reagirao, lopta mu prolazi kroz ruke i to je 1:0. Ivančica kreće po izjednačenje, no već u 38. minuti novi šok. Domaćini su odigrali akciju u kaznenom prostoru Ivančice, iz drugog plana dolazi Viktor Markuš i s lijeve strane pogađa u desni kut za 2:0. Sa tim se rezultatom ulazi u nastavak. Ivančica želi povratak, a domaćini se zatvaraju i čekaju kontre. Jedna takva prolazi po lijevoj strani u 72. minuti, uslijedilo je nabacivanje na drugu stranu, gdje je sam Toni Capan, koji posprema loptu u mrežu za 3:0. U trećoj minuti sučeve nadokande, nakon još jedne povratne lopte  Markuš svojim drugim golom postavlja konačnih 4:0. Težak start je to za Ivančicu, čiji igrači u prva tri kola nisu zabili još ni jedan gol, a ni pogleda u tjedan nije jednostavan. U 4. kolu već u srijedu Ivančica će dočekati Blato, a u nedjelju u 10 sati u zagorskom derbiju gostovat će kod Mladosti u Zaboku. Bit će to još dva teška ispita za novaka u ligi.

4. NL – središte skupina A, 3. kolo

ILOVAC – IVANČICA 4:0 (2:0)

SUCI:  Pintarić, Bošnjak, Hudiček  GLEDATELJA:

STRIJELCI: 1:0 Mance 35', 2:0 Markuš 38', 3:0 Capan 72', 4:0 Markuš 90+3'

ILOVAC: Bogović, Vratarić, Markuš, Magdić (46' Rehorić), Kladušan (72' Lesić), Valentić (65' Draganjac), Mance (83' Vrbetić), Kusanić (72' Banjavčić), Capan (83' Rožić), Jurčić, Šaflin (65' Boljar); trener: Marko Poljak

IVANČICA:  M. Nuli, Gorupec, Havoić (46' Kurešić), L. Škvorc (46' Žugec), Radiković (75' Crčić), Pezić (46' Hajdek), L. Jurković, Šumiga, Ocvirek, Kipa ((56' Haban); trener: Robert Tukač