Konstituirano šest zabočkih mjesnih odbora
Grad Zabok proveo je izbore za mjesne odbore krajem svibnja
Nakon provedenih izbora za članove vijeća mjesnih odbora, prošlog četvrtka u Gradskoj vijećnici održane su konstituirajuće sjednice Vijeća mjesnih odbora. Konstituirani su svi mjesni odbori osim Mjesnog odbora VII koji će se konstituirati naknadno zbog radnih obaveza članova koji jučer nisu mogli biti prisutni. Gradonačelnik Ivan Hanžek je uz čestitke na izboru prezentirao koji radovi su u tijeku ili u planu po pojedinim mjesnim odborima, te pozvao sve članove na dobru suradnju bez obzira za stranačku pripadnost jer je svima zajednički cilj dobro i napredak Zaboka u cjelini. Predsjednik Gradskog vijeća Žarko Ivančić te zamjenica gradonačelnika Valentina Đurek.
– Pozivam sve mjesne odbore da razmotre stanje na terenu, utvrde prioritete i najkasnije do 15. rujna ove godine dostave Upravnom odjelu za komunalno gospodarstvo i javne potrebe planske dokumente i program rada za sljedeću godinu, kako bi se razmotrili kod izrade prijedloga Programa gradnje i održavanja komunalne infrastrukture za narednu godinu – dodao je Hanžek.
U Mjesnom odboru I za predsjednika je izabran Davor Dugorepec dok su članovi Josip Herceg, Ivan Trgovec, Stjepan Tkalec, Hrvoje Gregurić, Jurica Putanec i Franjo Bratković dok je u Mjesnom odboru II za predsjednika izabran Nedjeljko Tuđa, a za članove Ivan Krajačić, Đurđica Seleš, Goran Hranić, Ivan Ladišić, Marko Bilić i Dominik Gavranić. Stjepan Hanžić izabran je za predsjednika Mjesnog odbora III, a članovi su Ivan Hrastinski, Ivan Frinčić, Boris Martinec, Stjepan Tisanić, Stjepan Repovečki i Dragutin Tisanić, a za predsjednika Mjesnog odbora IV izabran je Ivica Petriček dok su članovi Tomica Franjčec, Kruno Telišman, Denis Vrbanek, Petar Vrančić, Vedran Piljek i Draženko Jerneić. Za predsjednika Mjesnog odbora V izabran je Ivica Šimunić, a za članove Biserka Popović, Štefanija Kolar, Veljko Ivanović, Ante Pavičić, Robert Lež i Nenad Kovačićek, a Valter Siladi izabran je za predsjednika Mjesnog odbora VI dok su članovi Maja Pihač, Stjepan Šivalec, Tihomir Vrančić, Snježana Sedlar, Srečko Papišta i Nikola Turk.
Prethodni članak
Sljedeći članak
DHMZ: Stiže fronta s pljuskovima i grmljavinom, evo gdje će najviše osvježiti
Zagorec napravio potez koji bi mnogi trebali slijediti: policija poslala važan apel
Hrvatska pošta najavila veliku novost: 'Počinje od sljedećeg tjedna...'
Dan žalosti u Zagorju: Zastave na pola koplja nakon tragedije u Sv. Križu Začretju
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
[FOTOGALERIJA] Oroslavje slavi svoj dan: ‘Pred nama je još puno posla. Obećavam samo jedno – delali bumo’
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Kao da se nebo otvorilo: 3 znaka ovog vikenda ostavljaju brige iza sebe i dočekuju sretnije dane
NK INKOP Poznanovec slavi 50 rođendan uz tradicionalni, nogometni turnir
Hitna intervencija: Muškarac pronađen ozlijeđen u parku, policija istražuje što se dogodilo
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
