UŽAS: Muškarac (32) zapalio sebe i policajca
Muškarac (32) polio je zapaljivom tekućinom pa zapalio sebe i policijskog službenika u mjestu Bila kod Viteza. Sve se, piše Dnevni avaz, dogodilo noćas u 4.15 sati. Muškarac se polio zapaljivom tekućinom na parkingu ugostiteljskog objekta, a policajac mu je prišao jer ga pokušao spriječiti. Obojica su zadobila opekline.
Dana 4.6. oko 4.15 sati prilikom intervencije policijskih službenika na parking prostora ugostiteljskog objekta u mjestu bila, općina Vitez, G. B. rođen 1991. godine iz Viteza polio je zapaljivom tekućinom sebe i jednog policijskog službenika nakon čega je istu zapalio", navela je policija. Muškarcima je pružena liječnička pomoć, a 32-godišnjak je lišen slobode te se protiv njega poduzimaju zakonom propisane mjere i radnje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Zagorje tuguje: Poginuo mladi vatrogasac i automobilist
Kaos na cestama: Pogledajte gdje su već sad kilometarske kolone
Poznati detalji prometne nesreće u Zagorju u kojoj je smrtno stradao motociklist (33)
Provjerite morate li ponovno na vozački: Evo tko sve u Hrvatskoj mora polagati ispit
[FOTO] Prizori nakon stravičnog sudara: Putnički vlak uništen u sudaru s teretnim, sve hitne službe na terenu
Jurio i do 280 km/h po zagorskim cestama, vozio nogama i sve snimao: Policija objavila detalje
Sudarili se putnički i teretni vlak, ima ozlijeđenih
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
