Martinjski rekorder napuhao 2,28 promila alkohola
Arhivska fotografija
U operativnoj policijskoj akciji „Alkohol“, koja je provedena sa subote na nedje
Arhivska fotografija
U operativnoj policijskoj akciji „Alkohol“, koja je provedena sa subote na nedjelju, na području Policijske uprave Krapinsko-zagorske evidentirana su ukupno 34 prometna prekršaja, od čega se njih devet odnosi na vožnju pod utjecajem alkohola.
Rekorder je bio vozač sa 2,28 promila alkohola, za što je predviđena novčana kazna od 5.000 do 15.000 kuna ili kazna zatvora do 60 dana, te oduzimanje vozačke dozvole na 12 mjeseci.
Inače uz proslavu Martinja, akcija pojačanog nadzora u prometu traje još danas i sutra.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Dvije maloljetnice pale s romobila. Jedna se bori za život
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
FOTOGALERIJA: Zvuci Zagorja osvojili Kristalni bariton
Nakon kratkog osvježenja u Zagorje stižu paklene vrućine: Donosimo 7-dnevnu prognozu Kristijana Božarova
Posvetilski dani u Špičkovini donose dva dana glazbe, druženja i zabave za cijelu obitelj
Liječnici se bore za život djevojčice nakon pada s romobila: 'Njene ozljede su teške i opasne po život'
Dvije pomrčine i pet retrogradnih planeta u kolovozu: Ovi znakovi su na piku
Šesto izdanje Beerfesta u Radoboju oduševilo posjetitelje
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
