Idući tjedan za promet dva dana zatvorena županijska cesta na zlatarskom području
Županijska uprava za ceste Krapinsko - zagorske županije obavještava da će se izvoditi asfalterski radovi na ŽC2170 Gornja Batina - Ščrbinec duljine 950 m, u utorak i srijedu, 05.03. i 06.03., od strane ugovornog izvođača radova tvrtke Colas Hrvatska d.d.
Dionica županijske ceste ŽC2170 u zoni radova će bit će zatvorena za prometovanje od 8 do 17 sati, a sve zbog tehnologije izvođenja radova odnosno ugradnja asfalta u cijeloj širini prometnice. Promet na dijelu prometnice van zone radova za potrebe pristupa obiteljskim kućama će biti moguće. Promet će se ručno regulirati od strane djelatnika Županijske uprave za ceste Krapinsko – zagorske županije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Kada pržite kobasicu u tavi dodajte ovaj sastojak, razlika se osjeti već pri prvom zalogaju
Nestala je Lana. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Na Bračku će se graditi veliki Centar za palijativnu skrb. Evo detalja
Nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
OPREZ! Legitimna WhatsApp funkcija postaje sigurnosna prijetnja
INCIDENT U VLAKU: Putnike zaprepastio vulgaran čin 52-godišnjaka, pozvali su policiju
Danas je Svjetski dan borbe protiv raka: u Zagorju su najčešći rak pluća i rak debelog crijeva
Policija upala u Dom zdravlja, evo o čemu se radi...
KZŽ lani uložila 1,2 milijuna eura u područje socijalne politike, branitelja, civilnog društva i mladih
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
