I iz Općine pozivaju: Dođite na prosvjed
Sukladno najavama, 27. u 18 sati na raskrižju Ulice Marije Jurić Zagorke i spojne ceste D1 održat će se prosvjed građana, a sve radi puštanja u promet druge dionice Spojne ceste Zabok-Krapina, one od Svetog Križa Začretja do Lepajci.
-Obzirom da je poznata činjenica da smo Hrvatskim cestama kao investitoru te nadležnom Ministarstvu uputili niz upozorenja na loša tehnička rješenja spojne ceste, osobito u dijelu križanja sa postojećim prometnicama te da sa stajališta sigurnosti cesta ne odgovara potrebama lokalnog stanovništva, Općina Sveti Križ Začretje u potpunosti podržava najavljeni prosvjed građana te Vas poziva da istome prisustvujete – pozivaju iz Općine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Od ponoći na snazi veće cijene goriva: Evo što će vas dočekati na benzinskim postajama
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
