Zagorec upisao tri boda

U 17. kolu SuperSport 2. NL Zagorec gostovao u Osijeku

• RADIĆ-DUNIĆ.JPG

RADIĆ-DUNIĆ

U 17. prvenstvenom kolu Druge SuperSport Nogometne lige krapinski Zagorec gostovao je u Slavoniji kod druge ekipe Osijek i upisao pobjedu 2:1.

Tri boda nakon dugog vremena. Naime, 10. rujna 2022. godine bio je datum kada su nogometaši Zagorca upisali zadnju prvenstvenu pobjedu ( na svom terenu svladali su Bjelovar rezultatom 3:1, op.a  ) – prošlo je čak 175 dana !

No, prateći pripreme, dolazak novih igrača i kvalitetnog trenera, Perica Vidak, sa pomoćnikom koji se već dokazao svojim radom, Kristijan Mitrečić te gledajući utakmicu prvog proljetnog kola – gdje je Zagorec poražen u Dugom Selu zbog pogrešaka svoje obrane a ne puno bolje igre domaćeg sastava – ova pobjeda, najvjerojatnije je samo rijetke iznenadila ?!

KANCELJAK

Sama utakmica u Bijelom Brdu ( Osijek 2 nije mogao igrati na svom terenu, op.a. ) bila je riješena u prvom poluvremenu kada su Adžić, 31. minuta, i Kanceljak, 33. minuta, donijeli sigurno vodstvo Zagorcu da bi svojim pogotkom u 59. minuti Babić smanjio vodstvo gosta. Nakon posljednjeg sučevog zvižduka to je bio i konačan rezultat – Osijek II 1. Zagorec 2.

Sudac Horvat iz Varaždina podijelio je nestvarnih 12 žutih kartona – pet domaćinu a sedam Zagorcu među kojima je i Matija Smrekar te će zbog trećeg žutog kartona kapetan Zagorca pauzirati u slijedećoj utakmici kada Zagorec igra na svom terenu.

Svo slijedeći prvenstveni susret Zagorec igra u subotu, 11. ožujka u 15,30 sati, protiv ekipe Hrvace koja se nalazi na osmom mjestu prvenstvene tablice sa 24 osvojena boda.