Zagorec nastavio pobjednički niz!

Zagorec je ugostio Kurilovec

U 9. kolu III. HNL Središte krapinski Zagorec je na svom terenu ugostio Kurilovec, i nakon puno bolje igre tijekom svih 90 minuta sasvim zasluženo slavio rezultatom 3:0.

U gotovo nemogućim uvjetima, snažan vjetar i dosadna kiša, igrači Zagorca prikazali su odličnu igru dok se gost iz Kurilovca isključivo orijentirao na obranu pokušavajući iz rijetkih kontranapada ugroziti gol sigurnog Bručija obrane Zagorca koja je ovaj susret odigrala gotovo bez ijedne pogreške.

U prvom poluvremenu domaćin je protiv sebe imao zgusnutu obranu gostiju i snažan vjetar ali ga ni to nije omelo da zaista pritišće obranu gostiju iz minute u minutu. Istina, prvu su i jedninu priliku tijekom utakmice imali gosti iz Kurilovca u prvoj minutu susreta kada je vjetar ubačaj iz kuta loptu skrenuo prema mreži domaćeg gola ali je Bruči odlično intervenirao i otklonio opasnost.

Odlična igra Zagorca rezultirala je pogotkom u 24. minuti susreta kada Smrekar primio loptu i s udaljenosti od desetak metara pospremio je u mrežu nemoćnog  Išeka. Nakon vodstva unatoč nekoliko prilika na odmor se odlazi rezultatom iz 24. minute.

Drugo poluvrijeme ( vjetar pomaže Zagorcu, op. a. ) započinje povećanim ambicijama gostiju da ugroze gol Zagorca ali nakon desetak minuta sve se vraća na staro. Zagorec dominira i stvara prilike !.

Takova igra rezultirala je sa još dva pogotka. Najprije je Hoić odlično prmio loptu dobivši je od A. Majcenića te varkom tijela iz igre izbacio Grdenića te izašao sam pred Išeka te lakoćom postigao pogodak za povećanje vodtsva. Sedam minuta kasnije vidjeli smo najljepši trenutak utakmice – Matija Majcenić primio je loptu na dvadesetak metara od gola protivnika te preciznim udarcem pogodio sam kut nemoćnog Išeka.

Sasvim zasluženo na semaforu je zasvijetlilo Zagorec 3. Kurilovec 0 što je u konačnici bio i krajnji rezultat ovog prvenstvenog dvoboja.

Svoj slijedeći susret Zagorec igra već u subotu (9. listopada u 16,00 sati ) u Karlovcu protiv istoimenog domaćina da bi sedam dana kasnije, 16.10.u 15,30 sati na svom terenu ugosti Segestu.

KRAPINA – Igralište ŠRC Podgora – Bez gledatelja. Suci: Ivor Firm ( Zagreb ), Maja Brozović ( Zagreb ), Matej Mrkoci ( Mraclin ).

ZAGOREC – KURILOVEC3:0 ( 1:0 )

Strijelci: 1:0 Smrekar (24); 2:0 Hoić (71); 3:0 M. Majcenić (78).

ZAGOREC KR:Bruči, Vučemilović-Vranjić, Aščić, Hoić ( 81. Pelko ), Strabić, Smrekar ( 81. Bračević ), M. Majcenić ( 81. Mohenski ), Braun, Grgić, Landripet ( 62. Mlinarić ), A. Majcenić. TRENER: Damir Milinović

KURILOVEC: Išek, Grdenić ( 78. Župetić ), Musa ( 62. Marelja ), Popović, Resler ( 69. Bagramyan ), Tolj, Selman ( 78. Milatović ), Bakula, Završki ( 78. Beganović ), Radoš, Bukvašćević.TRENER:Senad Harambašić