Vratar Đurđek pogotkom donio bod Stubici u posljednjim trenutcima utakmice

Kakva utakmica u Donjoj Stubici. U okviru 22. kola IV. NL-središte Zagreb Stubica je ugostila vrlo dobru momčad Gradića, a utakmica je nakon prave drame završila rezultatom 3:3.

Kakva utakmica u Donjoj Stubici. U okviru 22. kola IV. NL-središte Zagreb Stubica je ugostila vrlo dobru momčad Gradića, a utakmica je nakon prave drame završila rezultatom 3:3. Gosti su poveli već u 1. minuti kada je Brdek dao u prostor za Abazija, a ovaj je sam izašao pred Đurđeka i matirao za za 0:1. U 30. minuti Strabić ubacuje s lijeve strane, na drugoj stativi je Korman koji glavom postiže zgoditak za 1:1. Nakon pravog dar-mara Drempetića po lijevoj strani na prvoj stativi je Korman koji koristi njegov dobar ubačaj i efektno nogom preokreće na 2:1. Samo deset minuta kasnije nakon kornera s desne strane u gužvi se najbolje snašao Radoš koji vraća stvari na početak pogotkom za 2:2 . U 81. minuti sjajni Drempetić nakon solo-prodora pogađa gredu, odbijanac u mrežu pokušava spremiti Koletić, no faulira vratara Zagorca, pa dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton i Stubica u završnicu ulazi s igračem manje. Brojčanu prednost gosti koriste već u 82. minuti kada Hajduk probija lijevu stranu, a Pralas iz blizine pogađa za 2:3. Kad će već činilo da će sva tri boda put Gradića iz slobodnog udarca s lijeve strane u trećoj minuti sudačke nadoknade nabacio je Drempetić, a vratar Đuređek manirom rasnog strijelca efektno zabija glavom za 3:3 na veliko oduševljene domaćih.

Pojačan je promet na autocestama A2 Zagreb-Macelj i A3 Bregana-Lipovac u smjeru zapada, dok su duža čekanja zabilježena na većini graničnih prijelaza s Bosnom i Hercegovinom i Srbijom na ulasku, a Republikom Slovenijom na izlasku. Na auto...