Visoka pobjeda Zagorca, Gaj prokockao pobjedu

3. HNL – središte 24. kolo

Danas su odigrane sve utakmice 24. kola 3. HNL središte. Nakon pobjede u Zagorskom derbiju u subotu, Gaj je danas golovima Kipe i Cvrtile vodio 2:0 protiv Karlovca, no završilo je 2:0. Zagorec se pak očito vrlo brzo oporavio od poraza u derbiju pa je s visokih 5:1 u gostima svladao Špansko. Kanceljak je zabio za vodstvo Zagorca u 14. minuti, Hoić je povisio u 58., a pitanje pobjednika riješio je opet Kanceljak u 72. minuti. Već minutu kasnije Lovrić je pogodio svoju mrežu za 0:4, a u 77. Franjić pogađa i za 0:5. Počasni gol postigao je za Špansko Šiprak u 80. minuti. Na vrhu lige pak pravi show. Vodeći Jarun doživio je drugi poraz u sezoni, ali kakav. S čak 5:0 slavilo je Lučko. Kurilovec, koji je vodio do prošlog kola, nakon 2:2 u Maču, doživio je i drugi uzastopni poraz. I to sada na domaće terenu od izravnog protivnika Trnja 0:1. Tako se sada Trnje izjednačilo s Jarunom na 54 boda, Jarun ima bolju gol razliku, a Kurilovec zaostaje 2 boda. Zagorec je ostao 4. sada s 41 bodom,a Lučko je preskočilo Gaj na 5. mjestu. Evo svih današnjih rezultata, strijelaca i ljestvice.