Remi Gaja i Karlovca u Maču

Vrlo zanimljiva utakmica 24. kola III. HNL-središte između Gaja i Karlovca, koja je odigrana u Maču, završila je rezultatom 2:2. Gaj je imao vodstvo od 2:0, no uporni i kvalitetni gosti uspjeli su anulirati taj zaostatak. Domaći su poveli u 19. minuti kada je Šaban ukrao jednu loptu na desnoj strani i idealno uposlio dobro postavljenog Kipu koji glavom postiže pogodak za 1:0. U 58. minuti na 2:0 povisio je Cvrtila nakon što je Šaban majstorski na lijevoj strani dva puta zavrtio gostujućeg braniča, a onda idealno uposlio Cvrtilu kojem nije bilo teško zakucati loptu u mrežu. Gosti smanjuju preko Mamića u 58. minuti, koji nije najbolje pucao, no loše je reagirao domaći vratar Horvat. Konačnih 2:2 postavlja u 77. minuti Čakarić koji oštrom i preciznom dijagonalom sprema loptu u mrežu s oko 17 metara udaljenosti od Horvata. Obostrano je bilo još dosta prilika, pobjeda je mogla otići i na jednu i na drugi stranu, no dojma smo da je neriješeni ishod nakon svega viđenog pravičan.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski. Mogući su odroni. Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama, a zbog radova i privremene regulacije prometa moguće su povremene smetnje i zastoji. Vozačima savjetujemo da prilagode b...