Svi zagorski predstavnici poraženi

4. NL – središte 23. kolo

Danas je na rasporedu bilo 23. kolo 4. NL središte u kojem su sva četiri zagorska predstavnika doživjela poraze. Nova drama viđena je u Stubici gdje je domaćin vodi na poluvremenu 2:0 golovima Drempetića i Marija Landripeta. Slunj se vraća na 2:2, pa Čekolj u 82. zabija za 3:2. No, Radočaj u 83. i Bičanić u 3. minuti sučeve nadoknade pogađaju za sva tri boda za Slunj. Zagreb je slavio kod Tondacha 2:1, a gol za domaćine postigao je Pasariček. Mladost iz Zaboka je poražena 0:2 u Odranskom Obrežu, a Straža je u Gradićima imala 1:1 do 41. minute, ali do kraja Gradići dolaze do uvjerljivih 5:1. Gol za Stražu postigao je Hustić. Od ostalih rezultata recimo da su Ravnice slavila sa 2:0 kod Sutle Laduč, a Lukavec je doma odigrao samo 0:0 protiv Moslavine, pa sada Ravnice na vrhu imaju prednost od 8 bodova. Croatia Hrastje je u lokalnom derbiju pobijedila Zelinu 2:1 i preskočila Stubicu na 6. mjestu. Moslavina je bodom skočila na 7. mjesto pa je sada Stubica 8., Tondach 9., Mladost iz Zaboka 11., a Straža je pala na 17. mjesto, nakon što je Sava Strmec 6:2 pobjedom protiv Rugvice preskočila momčad iz Huma na Sutli. U subotu je na rasporedu zagorski derbi. U Pregradi će Straža dočekati Stubicu. Mladost u Zaboku dočekuje Croatiu Hrastje, a Tondach gostuje kod Zeline. Evo svih današnjih rezultata, strijelaca i ljestvice.