Uvjerljiva pobjeda Zagorca

Nakon što je u ponedjeljak s mjesta prvog trenera odstupio Drago Bartolić, na klupu je sjeo Srećko Mlinarić koji je startao pobjedom

Nakon što je u ponedjeljak s mjesta prvog trenera odstupio Drago Bartolić, na klupu je sjeo Srećko Mlinarić koji je startao pobjedom. U utakmici 30. kola III. HNL-središte Zagreb Zagorec je slavio u Dugom Selu protiv istoimene momčad s uvjerljvih 4:1. Domaće je načeo u 15. minuti Firer eurogolom s 20 metara za 0:1. U 34. je nakon suradnje sa Smrekarom na 0:2 povisio Kanceljak. Poslije gužve u 65. minuti nakon što je domaći vratar odbio pokušaje Kovačića i Kanceljak Turk sprema loptu u mrežu za 0:3. Svoju dobru igru u polju Smrekar je okrunio pogotkom za 0:4 u 72. minuti utakmice. U samoj završnici domaći su postigli počasni pogodak preko Lončar za konačnih 1:4.