Porazi Tondacha i Straže, Stubica i Mladost Zabok igraju danas

4. NL – središte 29. kolo

Jučer je odigrano 6 od 9 utakmica 29. kola 4. NL središte. Nastupila su i dva zagorska predstavnika, no oba su doživjeli poraze kod kuće. Tondach je u derbiju sredine ljestvice preko Borovčak poveo protiv Croatije Hrastje, no u nastavku kao da je izašla neka druga momčad, pa su gosti na krilima dvostrukog strijelca, Zagorca Pižira preokrenuli. Straža je pak dočekala Zagreb i pokleknula u nastavku. L. Medić je zabio za vodstvo gostiju u 65. minuti, a u 3. minuti sučeve nadoknade za konačnih 0:2 pogodio je A. Regović. Danas će igrati Stubica, koja dočekuje Zelinu i Mladost Zabok, koja gostuje kod Gradića. U jučerašnjim utakmicama Ravnice su pobijedila Odru sa 4:2 i dalje hitaju prema naslovu, sa samo jednim porazom, i to kod Stubice. Zadnji Banovac je sa 0:6 poražen od Dinama OO i očito je odustao od borbe za opstanak, jer Straža bježi 11 bodova. Danas se igra još jedna utakmica. Sava Strmec dočekuje Lukavec. Prije tri današnje utakmice Mladost je na 8. mjestu sa 37 bodova, koliko ima i 10. Tondach, dok je Stubica 11. sa bodom manje. Evo svih jučerašnjih rezultata, strijelaca i aktualne ljestvice.