Toplice 2 nezadržive
Odbojka, 4. HOL sjever, 6. kolo: skupina A: Toplice 2 – Kitro Varaždin 4 3:0; Bedex 3 – Ludbreg 2
Odigrano je i 6. kolo u 4. HOL sjever u skupinama A i B. U skupini A vodeće Toplice 2 dočekale su Kitro Varaždin 4 i stigle do nove pobjede.
Toplice 2 bile su otprilike jednako dominante u sva tri seta. Prva dva dobile su sa po 25:19, a u trećem gošće su osvojile tek jedan bod više, dakle bilo je 25:20. Tako Toplice 2 u šest kola imaju jednako toliko pobjeda.
Za Toplice 2 igrale su: Rania Gerdin, Vida Bastić, Ines Đurđan, Lana Horvatiček (kap.), Marija Šturman, Vievienne Reister, Laura Mišković, Josipa Marković, Ana Poljak, Veronika Mužar, Matea Popović; trener Robert Halapir.
Bedex 3 je dočekao Ludbreg 2 i upisao poraz 0:3. Gošće su bile uvjerljive, prvi set su dobila sa 25:20, drugi sa 25:6, a treći sa 25:13.
Za Bedex 3 igrale su: Gabrijela Brestovečki, Mia Herceg, Marta Lež (kap.), Helena Vučković, Natali Horvat, Tia Glumpak, Iva Meštrović, Karla Vuzem, Iva Sopina, Karla Ptičar, Paula Babić, Tea Bezjak, Maja Meštrović; trenerica Marija Srebak.
Na ljestvici Toplice 2 vode sa maksimalnih 12 bodova, a Bedex 3 ima 4 boda na šestom mjestu. U 7. kolu Toplice 2 gostuju kod Lepoglave, a Bedex 3 gostuje kod Kitro Varaždina 4. U skupini B natječu se Toplice 3, koje su u ovom kolu bile slobodne, a u 7. kolu će dočekati Ivanec 3.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: Detalji strave u Zagorju: Poginuli otac i dvoje djece
Tragedija u Zagorju: Tri osobe smrtno stradale u požaru
Jednostavan trik: Muhe će pobjeći iz doma ako ljeti napravite ovu stvar
U Zagorju postavljeno kućište kamere za nadzor brzine
BABY BOOM U ZAGORJU: U OB Zabok rođeno 24 beba, donosimo popis majki koje su ih donijele na svijet
Mještanin o tragediji u Svetom Križu Začretju: 'To mora biti bolest mozga'
Teška prometna nesreća: Auto završio na krovu, troje ozlijeđenih
Završila još jedna akcija darivanja krvi. Evo rezultata
Paklene vrućine: DHMZ izdao crvena upozorenja za cijelu Hrvatsku
Grad Zlatar poziva na obilježavanje Dana pobjede i proslavu blagdana Gospe Snježne
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
