Tondach poražen kod Španskog

4. NL – središte skupina A: 19. kolo: Špansko – Tondach 2:0

U 19. kolu 4. NL središte skupna A Tondach je gostovao kod Španskog. Bila je to važna utakmica u borbi za sam vrh, zapravo i pravi mali derbi, jer Špansko na proljeće ne zna za poraz, a zanimljivo da su do sada igrali samo sa zagorskim ekipama. Nakon nule u Zaboku, dobili su Stubicu i Stražu, a nažalost za zagorske predstavnike, taj su niz nastavili i u ovoj utakmici i sve više pucaju na sam vrh, jer su nakon ove pobjede stigli na smao dva boda od Tondacha. Gosti iz Bedekovčine na odmor su otišli sa poticajnih 0:0, no ipak, u nastavku, domaćini su bili ti koji su riješili pitanje pobjednika u svoju korist. Lovro Vidović ušao je u nastavku, baš na odmoru, a već u 56. minuti zabio je za vodstvo domaćina. U 78. minuti Marko Sekulić šalje još jednu  loptu iza leđa Damira Družinca za konačnih 2:0 za Špansko. Tondach je tako malo izgubio korak za vodećim Golubovcem, razlika je sada šest bodova, a u 20. kolu Tondach će dočekati Sesvetski Kraljevec.