Svi zagorski predstavnici izgubili

4. NL – središte 33. kolo

Jučer je na rasporedu bilo 7 utakmica 33. kola 4. NL središte. Igrali su i svi zagorski predstavnici i nažalost svi su poraženi. Dojam je da svi već jedva čekaju kraj sezone, otvorenih pitanja ionako u ovoj ligi nema, svi zagorski predstavnici su sigurni, kao i Ravnice na 1. i Lukavec na 2. mjestu. Baš je Lukavec gostovao kod Straže i slavio sa 6:0. Straži sigurno taj poraz neće pasti teško, jer još traje slavlje nakon osvojenog zagorskog kupa. Goste je u vodstvo doveo Elez u 31. minuti, nakon čega je tri gola zabio Humeljak, u 45., 57. i 67. minuti. U završnici još dva gola gostiju, koje su zabili Valentinčić u 81. i Lagundžija u 90. minuti. Kod kuće je igrala i Stubica, koja je poražena od Dinama OO 1:2. Goste je u vodstvo doveo Batinić u 6. minuti, no R. Glavač je izjednačio u 45. minuti.

U nastavku iz kaznenog udarca Ćorić je postavio konačnih 1:2. Tondach je gostovao kod Sutle Laduč i također izgubio 1:2. Domaćine je u vodstvo doveo Kunjas u 10. minuti, no Pasariček je u 60. minuti poravnao. Za pobjedu domaćina u 75. minuti zabio je Dragović. Mladost iz Zaboka je pak poražena kod Rugvice Save 1976 2:4. Domaćine je u vodstvo doveo Barberić u 13. minuti i sa tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku čak 5 golova. U 63. minuti Černjević je minutu nakon ulaska izjednačio, da bi u 64. Hrga opet doveo domaćine u vodstvo. Musa u 72. i Škegro u 81. minuti riješili su pitanje pobjednika, a za konačnih 4:2 zabio je Šoštar u 87. minuti. Vodeće Ravnice odigrale su 0:0 protiv Moslavine, no osigurale su 1. mjesto. Tondach je kolo prije kraja najbolji zagorski predstavnik, sa 46 bodova na 8. mjestu, Mladost Z je 9. sa 44 boda, Stubica 12. sa 40, a Straža 17. sa 24 boda. U zadnjem kolu Tondach dočekuje Gradića, Mladost Zabok Odru, Stubica gostuje kod Croatie Hrastje, a Straža kod Dinama OO.

Magla mjestimice smanjuje vidljivost na cestama u unutrašnjosti. Kolnici su mokri i skliski u većem dijelu zemlje, a na cestama u gorju i duž Jadranske magistrale (DC8) mogući su odroni. Zbog jake kiše mjestimice je moguć nailazak na veću količinu...