Za kraj sezone Gaj 13. puta neodlučeno

3. HNL – središte 34. kolo: Gaj Mače – HAŠK 1903 1:1

U 34. kolu 3. HNL središte Gaj je u Maču za kraj sezone dočekao HAŠK 1903. Za oproštaj od sezone Gaj je dočekao ekipu koja je na ljestvici ispod njega. Nekog velikog imperativa za Gaj nije bilo, no pomaka na ljestvici moglo je biti i prema gore i prema dolje, naravno ovisno o rezultatu. Gaj je u utakmicu ušao sa 8. mjesta, a u teoriji je mogao sezonu završiti od 5. do 11. mjesta. Gostima utakmica važnija, s nadom da se može izbjeći predzadnje mjesto. Za to bi i bod bio jako vrijedan. U prvih 45 minuta gledali smo siromašan nogomet, bez golova i bez prilika. No, u nastavku. već u 49. minuti, nakon proigravanja Cvrtile, za 1:0 zabija Šaban. No, u 63. minuti F. Rihtar primio je loptu u kaznenom prostoru, prevario Krpanca i zabio za 1:1. Do kraja nije bilo golova pa je Gaj i 13. utakmicu ove sezone odigrao bez pobjednika, a HAŠK uhvatio bod spasa.