[SVAKA ČAST, CURE] Dvije pobjede odbojkašica Toplica

Prošlog vikenda obje ekipe seniorki OK Toplice bile su na dalekom gostovanju u Ivanovcu kod OK Totovec te su obje ekipe ostvarile pobjede. Prva je igrala mlađa ekipa, OK Toplice 2, koja je to majstorski odradila i rutinskom pobjedom od 3:0 (25:18, 28:26, 25:15) uzela 3 boda ekipi Totovec 2. Bila je to njihova druga uzastopna pobjeda u ligi, a koju su ostvarile: Hana Preis (kapetanica), Petra Sedlar, Ela Vidović Popek, Antonija Pozaić, Ema M. Hanžek, Eva Macan, Vita Kulfa, Dora Halapir, Ramona Balun, Paula Gorupec, Ema Felja i Leona Šoštarko; trener Robert Halapir. Nakon Toplica 2, na teren su izašle ekipe OK Toplice 1 i Totovec 1. Nakon borbe na samom kraju, prvi set ipak odlazi na stranu Totovca 26:24. Svaki set bio je sve neizvjesniji od prethodnog te se tako i u samoj završnici utakmice vodila bitka za meč loptu. Ona je ipak završila u rukama Topličanki, koje su drugi set dobile 25:23, pa treći sa nešto uvjerljivijih 25:19, dok je prava drama viđena u 4. setu koji završava 27:25 za Toplice, koje tako kući nose sva tri boda, nakon već 6. pobjede u nizu. Za Toplice 1 su nastupile: Ivana Prežigalo (kapetanica), Tea Čelec, Lea Čižmek, Monika Kozjak, Dora Halapir, Lana Ružak, Petra Slovenec, Jana Ulama, Leona Šoštarko, Ines Grmovšek; Trener: Dario Zagvozda. Toplice 1 i dalje se drže u vrhu tablice, a zasluženi odmor slijedi idući vikend kad su obje ekipe slobodne. Bez obzira na to, trenira se i dalje te se priprema za zadnju utakmicu ove godine, vikend prije Božića na domaćem terenu, kada u goste dolazi OK Ludbreg.

Magla mjestimice smanjuje vidljivost u većem dijelu unutrašnjosti, a osobito je gusta u Slavoniji. Zbog niskih je temperatura moguća poledica, posebice na vlažnim dijelovima kolnika. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima...