Straža do boda

4. NL – središte skupina A: 29. kolo: Straža – Zagreb 3:3

U 29. kolu 4. NL središte Zagreb – skupina A Straža je dočekala Zagreb. Nakon dobrih rezultata u zadnje vrijeme, Straža je u ovoj utakmici išla po pobjedu, kojom bi eventualno u zadnjem kolu u izravnoj borbi protiv Rudara DZ odlučivali o 12. mjestu. Straža je bolje krenula u utakmicu i Borna Vidiček je u 23. minuti domaćine doveo u vodstvo od 1:0. No. deset minuta kasnije Borna Vinčić je izjednačio, da bi u 36. minuti Straža opet povela, nakon autogola golmana Luke Dominikovića. U nastavku Vidićek je zabio još jedan gol, pa je od 51. minute Straža imala 3:1. No, ipak nije bilo dovoljno za pobjedu. U 64. minuti Stipe Jurilj je zabio za 3:2, da bi u 85. minuti Carlos Nahuel Noguera zabio za 3:3. Tako je Straža stigla do boda, izjednačila se bodovno sa Rudarom DZ i o 12. mjestu će odlučiti njihova međusobna utakmica u zadnjem kolu u Dubravi Zabočkoj.

4. NL – središte skupina A, 29. kolo

STRAŽA – ZAGREB 3:3 (2:1)

SUCI: Komorski, Tuđa, M. Veseljak  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 Vidićek 23', 1:1 Vinčić 33', 2:1 L. Dominković 36' AG, 3:1 Vidićek 51', 3:2 Jurilj 64', 3:3 Noguera 85'

STRAŽA: Majer, Rafaj, Kodelič, Gajster (46' Savane), Firer, Beram, Neskić, Vidiček, Kampuš (52' Janžek), G. Čuček, Petrović; trener: Mladen Mikša

ZAGREB: L. Dominković, Tolić, Zbožil, Banjac (46' Da Pra), I. Dominković, Jurilj (76' Cho), Noguera, Puškarić, Brajković (60' Tarle), Ružić, Vinčić; trener: Dražen Medić