[SJAJNA POBJEDA] Zabočanke uvjerljive protiv Samobora

Rukometašice Zaboka ostvarile su pobjedu protiv Samobora

Kadetkinje Zaboka u sjajnom su izdanju ostvarile visoku pobjedu protiv Samobora od 9 golova razlike (27:18).

Odličnu je na golu krenula Miriam Klasića, pa su Zabočane vrlo brzo stigle do +4 (7:3), a na odmor su otišle s pet golova viška (13:8). U nastavku su domaće rukometašice još više pritisnule, njihova prednost povećavala se iz minute u minutu do konačnih 27:18. Odličnu partiju pružila je Dora Desepnić koja je postigla 11 golova, dok je Sara Jurina postigla pet golova, od čega četiri iz sedmerca. Matilda Novak pridružila je tri gola, Ana Horvat, Lana Štefanko i Rebeca Bačani po dva, dok su se jednom među strijelce upisale Mia Jurina i Anamarija Kic koja je odlična odigrala u obrani. Uz njih su nastupile i vratarke Miriam Klasić i Karla Novosel, te Nika Klasić.