Rudar Dubrava Zabočka poražen u Vojniću

4. NL – središte skupina A: 7. kolo: Vojnić 95' – Rudar Dubrava Zabočka 3:1

Rudar DZ je u 7. kolu 4. NL središte skupina A gostovao kod Vojnića 95'. Bio je to derbi začelja, no Rudar DZ je kolo prije dokazao da može i te kako dobro odigrati i biti efikasan, jer je Poletu (SK) zabio sedam golova. No, po Rudar DZ sve je loše počelo u prvom poluvremenu, već na samom početku, kada je Mirko Brkić zabio za 1:0. Isti je igrač u 25. minuti pogodio i za 2:0, kod oba gola uz greške Lovre Bajsića na golu Rudara DZ. Poslije toga bilo se teško vratiti, no pokušaja je bilo. U nastavku Rudar se diže, stvara situacije, i u 68. minuti vraća se u utakmicu, kada na 2:1 smanjuje Karlo Tisanić. No, u 72. minuti Rudar DZ ostaje sa 10 igrača. Florian Videk je u samo sedam minuta zaradio dva žuta kartona, prvi u 65. minuti zbog međusobnog naguravanja sa Franjom Kalemom, a drugi u 72. minuti zbog preoštrog starta. Do kraja snalažljivi i borbeni domaćini to kosite i u trećoj minuti sučeve nadoknade Kalem pogađa za konačnih 3:1, čime Vojnić 95' bježi sa začelja. U 8. kolu Rudar DZ dočekuje Špansko.

4. NL – središte skupina A, 7. kolo

VOJNIĆ 95' – RUDAR DZ  3:1 (2:0)

SUCI: Komorski, Sokolić, Petriško    GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Brkić 2', 2:0 Brkić 25', 2:1 Tisanić 68', 3:1 Kalem 90+3'

CRVENI KARTON: F. Videk (RUDAR DZ) dva žuta u 65' (Međusobno naguravanje) i 72' (Preoštar start)

VOJNIĆ 95': Manjerović, Kalem, Stanić, Omeragić, Tutić (60' Lučić), Jelić (60' Josipović), Horvatin (Martinović 9') (75' Bijelić), Brkić, Prpić, Keranović, Valentić (84' Jagodić); trener: Muhamed Seferagić

RUDAR DZ: Bajsić, F. Videk, Gregurić, J. Videk, Krznar, Rhadi, Cujzek (46' Tisanić), Bakek (46' Šušak), T. Valaško, Ferček, Pole; trener: Mario Videk