Pregrada preokretom do sva tri boda

1. ŽNL 3. kolo: Pregrada – Jedinstvo 2:1

U 3. kolu 1. zagorske nogometne lige derbi utakmica u Pregradi, gdje je istoimeno domaćin dočekao Jedinstvo. Pregrada je u ovo kolo ušla kao vodeća ekipa 1. zagorske lige, dok je Jedinstvo iz dvije domaće utakmice na startu natjecanja osvojilo 4 boda. Iako je još uvijek sam početak prvenstva, bila je ovo značajna utakmica, koja bi eventualnom pobjedniku mogla dati dodatno samopouzdanje za nastavak prvenstva. U prvom dijelu nakon dosta opreza, u 33. minuti do vodstva dolaze gosti. Nakon jedne oduzete lopte na centru, u situaciji gdje su domaćini tražili igranje rukom, Majsec se s lijeve strane spustio prema golu i pucao sa 16 metara. Malarić odlično brani ali se lopta odbija desno do Majcenića, koji ubacuje po zemlji pred gol, a Kunštek sa 4 metra neometan pogađa za 0:1. U nastavku u samo tri minute preokret. Nakon kornera i ispucane lopte na 40 metara, Kantolić daje dijagonalu s lijeve na desnu stranu. Lopta dolazi do Gorupa koji ju smiruje, prebacuje si ju na drugu nogu, a tada ga po nozi udara Martin Sinković, za kazneni udarac. Siguran sa 11 metara je Kantolić za 1:1. Već u 69. minuti totalni preokret Pregrade. Nakon ubacivanja slijeve strane Kolar skače na 5-6 metara, lopta se odbija, ostaje živa i odlazi na lijevu stranu ponovno do Martinka, koji puca i od suprotne stative pogađa za 2:1. Borbeniji domaćini zasluženo su stigli do preokreta i zadržavanja vodstva na ljestvici.