Klanjec zasluženo slomio Odru u završnici utakmice

Klanjec se ovom pobjedom probio na osmu poziciju i pokazao je da će biti "tvrd orah" za sve momčadi u ovom prvenstvu

Nakon gotovo dvanaest godina Klanjec je odigrao domaću četvrtoligašku utakmicu pred svojom publikom i odradio ju je na najbolji mogući način - zasluženom pobjedom. U utakmici 3. kola IV. NL-središte Zagreb skupina A, Klanjec je kao domaćin u Kumrovcu savlado Odru rezultatom 2:0. Klanjčani su bili hrabri, organizirani i strpljivi, a pokazalo se i bolje fizički pripremljeni, što im je na kraju u završnici i donijelo pobjedu. Uz to su u svojim redovima imali Josipa Kolara, koji se prometnuo u junaka utakmice, iako je ovu pobjedu prije svega izborio koletkiv. Spomenuti je igrač u 78. minuti krenuo u nevjerojatni solo-prodor okružen šestoricom igrača gostiju, no uspio se nekako domaći njihovog kaznenog prostora i dodati za Brleka koji je odmjerenim udarcem postigao pogodak za 1:0. U 87. minuti Kolar se i sam upisao među strijelce za konačnih 2:0, nakon što je gostujući vratar Duda odbio težak udarac Karla Pavlinića, ravno njemu na nogu. Klanjec se ovom pobjedom probio na osmu poziciju i pokazao je da će biti "tvrd orah" za sve momčadi u ovom prvenstvu.