Croatia Hrastje preokretom do sva tri boda kod Tondacha

4. NL – središte 29. kolo: Tondach – Croatia Hrastje 1:3

U 29. kolu 4. NL središte Tondach je dočekao Croatiu Hrastje. Bio je to pravi derbi sredine ljestvice, dvije ekipe koje su u malim negativnim serijama. Naime Tondach je ušao u susret sa tri poraza zaredom, a Croatia Hrastje čak sa pet poraza. Tondach je na ljestvici imao 3 boda više, na 9. mjestu, dok je subotnji protivnik u utakmicu ušao s 11. mjesta. U prvih 45 minuta Tondach je bio za nijansu bolji, a u 14. minuti stigao je i do vodstva. Nakon ubačaja s desne strane Borovčak je brzo nakon prijema lopte pucao i jakim udarcem pogodio za 1:0.

No, na samom početku nastavka, odmah u 46. minuti, nakon 13 sekundi Pižir s lijeve strane prizemnim udarcem iskosa pogađa sam kut Družinca za 1:1. Goste je rani gol u nastavku nosio i dalje, pa je U 61. minuti nakon udarca Kćire u stativu, povratnu loptu u mrežu za 1:2 šalje Šaško. U 89. minuti konačna potvrda pobjede gostiju. Nakon dva pokušaja, lopta se odbila na desnu stranu do Pižira, koji sa 12 metara pogađa za konačnih 1:3.