Poraz kod Zagreba

Odbojka, 2. liga regija sjever, doigravanje 7. do 12. mjesta: 8. kolo: HAOK Zagreb 2 – Bedex 3:0

Odbojkašice Bedexa u 2. ligi regije sjever,  u doigravanju za poredak od sedmog do 12. mjesta, U osmom su kolu gostovale HAOK Zagreb 2.

U prvom setu gošće se još malo traže i domaće odbojkašice dolaze do 25:16. No, u drugom setu Bedex stalno vodi, uglavnom i sa po pet razlike, no domaće se odbojkašice polako približavaju. Ipak, Bedex ulazi u završnicu seta sa 24:22, no umjesto mirnog završetka i povratka u utakmicu, neprisiljenim pogreškama igračica Bedexa, set ipak odlazi na domaću stranu 26:24. Nakon takvog raspleta Zagreb odnosi i treći set sa 25:22.

Šteta za Bedex, jer dobivanjem drugog seta, sve bi bilo puno neizvjesnije. Za Bedex su igrale: Monika Kozjak, Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap), Ema Ocvirek, Leona Šoštarko, Marta Vurnek, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš; trenerica: Ivana Čehulić.

Na ljestvici Bedex je na šestom mjestu bez bodova, a u 9. kolu dočekuju Glinu, koja je također bez bodova.