Poraz Bedexa 2 u zaostaloj utakmici

Odbojka, 3. HOL sjever: 8. kolo: Cratis Varaždin 2 – Bedex 3:1

Natjecanje u 3. HOL sjever odbojkašica, u kojem se natječu i dva zagorska kluba nastavit će se u veljaču, no ostale su neke zaostale utakmice. Bedex 2 je svoju zaostalu utakmicu odigrao u nedjelju. Riječ je o utakmicu 8. kola, u kojoj su odbojkašice iz Bedekovčine gostovale u Varaždinu, kod Cratis Varaždina 2. Domaće su odbojkašice bolje krenule u utakmicu i prva dav seta dobile sa 25:19 i 25:18. Bedex se vraća u trećem setu u kojem slavi sa 25:23. No, u četvrtom setu Cratis Varaždin dolazi do 25:21 i konačne pobjede 3:1. Bedex 2 još uvijek igra bez ozlijeđene kapetanice Eme Jambrek, a u ovoj utakmici igralo je samo šest igračica. Za Bedex 2 igrale su: Iva Gorički, Marta Vurnek (kap), Doroteja Prančić, Lucija Mrkoci, Ema Ocvirek,  Gabriela Vurnek; trenerica: Ivana Čehulić. Bedex 2 je na 3. mjestu sa 14 bodova, Toplice 1 su osme sa 4 boda, ali imaju dvije utakmice manje.