Ponikve iz Mača sa sva tri boda

3. NL – centar: 26. kolo: Gaj Mače – Ponikve 2:3

Gaj Mače je danas odigrao zaostalu utakmicu 26. kola 3. NL centar. Na svom je terenu Gaj dočekao Ponikve, koje su na ljestvici prije ove zaostale utakmice držale bolju poziciju od Gaja i imale sedam bodova više. No, Gaj je dobro odigrao prvih 45 minuta i na odmor otišao sa 1:0. Jedini gol u prvih 45 minuta postigao je Tomislav Mazalović i to, kako često kažemo u pravo vrijeme, na zalasku prvog dijela, u 42. minuti. No, u nastavku dolazi do preokreta, koji je zapravo izgrađen u prvih 10 minuta nastavka. Naime, već u 51. minuti gosti dolaze do izjednačenja, a gol za 1:1 postigao je Maro Fajdiga. Vrlo brzo Ponikve su kompletirale preokret, jer je već u 55. minuti Mihael Đopar pogodio za 1:2. Gaj se pokušava vratiti u utakmicu, no umjesto izjednačenje, u 76. minuti gosti rješavaju pitanje pobjednika. Pet minuta ranije u igru je ušao Bruno Bakarić, a u 76. minuti zabio je i treći gol za goste. Gaj ipak još vjeruje u povratak, a u 85. minuti Tin Gregurić zabija za 2:3, pa se nada budi, no više od toga nije išlo, pa Ponikve iz Mača odnose sva tri boda. Već u nedjelju Gaj će u 31. kolu 11 sati dočekati Lukavec. Na ljestvici inače trenutno drže 9. mjesto sa 32 boda.

3. NL – centar 26. kolo

GAJ MAČE – PONIKVE 2:3 (1:0)

SUCI: Petrunić, Delač, Jušić, GLEDATELJA: 150

STRIJELCI: 1:0 Mazalović 42', 1:1 Fajdiga 51', 1:2 Đopar 55', 1:3 Bakarić 76', 2:3 Gregurić 85'

GAJ: Tor, Postonjski, Krpanec, Josipović, Pranjić (62' Gregurić), Vukadin, Cvrtila, Šaban, Gajski (63' Deak), Baneković (83' Sedak), Mazalović; trener: Marijan Glavica

PONIKVE: Petrčić, Brdsko, Bilić, Žejavec, Devčić (83' Atlija), Đopar (83' Bosiljevac), Vragolović, Miklečić, Čordaš (71' Bakarić), Jadek (83' Plehan), Fajdiga (75' Koledić); trener: Hrvoje Pipinić