Pobjeda Toplica 1, poraz Bedexa 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 4. kolo: Toplice 1 – Kaštel 2 3:1, Totovec 1 – Bedex 1 3:1

Polovičan učinak za dva zagorska kluba u 3. HOL sjever. Toplice 1 stigle su do pojede, a Bedex 1 je doživio prvi poraz. Toplice 1 su u Pregradi dočekalo Kaštel 2 i slavile sa 3:1 (25:21, 24:26, 25:15, 25:19). Prvi set domaće su odbojkašice dobile sa 25:21, ali je drugi otišao na stranu gošći 26:24. Ipak Toplice 1 u dva slijedeća seta dolaze do 25:15 i 25:19 i tako do 3:1 pobjede i nova tri boda. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo, Lana Horvatiček, Leona Šoštarko, Ana Poljak, Dora Halapir, Monika Kozjak, Vida Bastić i Veronika Mužar; trener Dario Zagvozda. Odbojkašice Bedexa 1 u ovom su kolu doživjele prvi poraz i to kod Totovca 1. Bilo je 3:1 (25:13, 20:25, 25:22, 25:23). Bedex 1 loše ulazi u 1. set i siti dolazi na stranu domaćih odbojkašica sa uvjerljivih 25:13.No, Bedex 1 se vraća i drugi set osvaja sa 25:20. Slijedeće dva seta su bila neizvjesna, ''na nož'', no uz dosta neprisiljenih grešaka Bedexa 1 i nažalost ozljedu jedne od ključnih igračica Marije Srebak odbojkašice Totovca zasluženo odnose pobjedu. Bedex 1 igrao je u sastavu: Barbara Kovač (kap.), Ema Jambrek, Iva Gorički, Lucija Prančić, Marta Vurnek, Sara Balen, Marija Srebak, Lucija Mrkoci, Rea Herceg i Lana Pripeljaš; trenerica Ivana Čehulić. Bedex 1 vodi na ljestvici sa 9 bodova, dok su Toplice 1 na 6. mjestu sa 6 bodova. U 5. kolu Bedex 1 je slobodan, a Toplice 1 gostuju kod Ludbrega 1.