Pobjeda Tondacha, poraz Straže, danas derbi Mladost Zabok – Stubica

4. NL – središte 30. kolo

Jučer je odigrano 6 od 9 utakmica 30. kola 4. NL središte. Nastupila su i dva zagorska predstavnika. Tondach je stigao do pobjede kod Slunja 1:0. Jedini gol postigao je Karlo Bobinec u 75. minuti. Straža je pak poražena kod Zeline 2:5. Već u 2. minuti domaćini su poveli preko Mrazovića, no Straža je preokrenula. Kantoci je izjednačio u 29. minuti, a domaći golman Klepac je u 32. minuti autogolom doveo Stražu u vodstvo. No, do odmora Zelina je izjednačila, preko Sinanija u 43. minuti. U nastavku Yansane je u 51. zabio za 3:2, Šoštarić tri minute kasnije i za 4:2, da bi Sinani svojim drugim golom u 75. minuti postavio konačnih 5:2. U 31. kolu, koje se igra na Tijelovo Tondach će u goste kod zadnjeg Banovca, a Stražu očekuje zagorski derbi protiv Mladosti iz Zaboka. Od ostalih jučerašnjih rezultata izdvajamo podjelu bodova u derbiju Zagreb – Ravnice 0:0. Lukavec je sa 5:0 pobijedio Sutlu Laduč, pa je smanjio zaostatak za Ravnicama na 6 bodova. Dinamo OO je sa 5:1 pobijedio Savu Strmec pa je na 3. mjestu preskočio Zagreb. Tondach je ovom pobjedom skočio na 8. mjesto sa 40 bodova, barem do kraja današnjih utakmica. Danas nas čeka veliki zagorski derbi. U 10 sati u Zaboku se sastaju Mladost i Stubica. Na rasporedu su još dvije utakmice u večernjem terminu od 17.30 sati. Croatia Hrastje dočekuje Banovac, a Odra je domaćin Rugvici Savu 1976. Evo svih jučerašnjih rezultata, strijelaca i aktualne ljestvice.