Poraz Zagorca kod Karlovca, Gaj igra danas

3. HNL – središte 32. kolo

Jučer je odigrano 7 od 9 utakmica 32. kola 3. HNL središte. Od dva zagorska predstavnika igrao je Zagorec iz Krapine, koji je gostovao kod Karlovca 1919. i izgubio 1:3. Zagorec je krenuo odlično i na odmor otišao sa 0:1, nakon gola Matije Smrekara već u 7. minuti. No, igrači s klupe u nastavku su donijeli preokret Karlovčanima. Filip Soldo je u 66. sa 11 metara izjednačio, a u 78. postavio konačnih 3:1, a Luka Čakarić je u 71. zabio za 2:1. Vodeći Jarun sa 3:1 je pobijedio HAŠK 1903, pa sad ima 6 bodova prednosti pred Trnjem, koje ima utakmicu manje. Drugi zagorski član ove lige, Gaj, danas u Maču u 11 sati dočekuje Mladost iz Petrinje. U drugoj današnjoj utakmica, također u 11 sati Trnje dočekuje Vrbovec. Evo jučerašnjih rezultata 32. kola, strijelaca i ljestvice.

Vremenski uvjeti u većem dijelu zemlje povoljni su za vožnju. Zastoji su povremeno mogući na dionicama gdje traju radovi. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. A1 Zagreb-Split-Ploče: -do 30. lipnja između...