Nova pobjeda Toplica 1

Odbojka. 3. HOL sjever: 8. kolo: ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ludbreg 1 3:0

Odbojkašice ŽOK Toplice 1, u subotu su u 8. kolu 3. HOL sjever dočekale  ŽOK Ludbreg 1. Nakon dvostrukog programa prije 2 tjedna i slobodnog vikenda prošli tjedan, Toplice 1 su u Maču u 8. kolu krenule po nove bodove. Otvaranje utakmice bilo je odlično, kako napadački, tako i obrambeno, što govori i sam rezultat, jer su protivnice ostale na tek 6 poena. U drugom i trećem setu protivnice podižu razinu igre, no ne uspijevaju opasnije zaprijetiti raspoloženim domaćim igračicama. Sigurnim servisima i još boljim smečevima Toplice 1 privode utakmicu kraju nakon samo 55 minuta igre.

Ukupan rezultat bio je 3:0 (25:6, 25:18, 25:10) za ŽOK Toplice 1. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo, Ema Felja, Leona Šoštarko, Jana Ulama, Tea Čelec, Dora Halapir, Lana Ružak, Antonija Pozaić i Monika Kozjak, trener Dario Zagvozda. Tri kola prije kraja prvog dijela sezone Toplice 1 drže visoko 2. mjesto na tablici. U 9. kolu slijedećega vikenda Toplice 1 gostuju kod Lepoglave 1, koja se nalazi mjesto ispod pa će to biti pravi derbi.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski. Zbog magle vidljivost je mjestimice smanjena na cestama u Lici i Dalmaciji.  Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama, održavaju sigurnosni razmak između vozila...