Bedekovčina bolja od Trnja

11. kolo 3. HRL središte, skupina B: RK Bedekovčina – RK Trnje 39:36

Rukometaši Bedekovčine u subotu su u 11. kolu 3. HRL središte skupina B dočekali Trnje. Domaćini su u utakmicu ušli vodstvom 4:1, no većeg odvajanja ipak nije bilo. Trnje drži priključak i do odmora gledamo izjednačenu igru, te odlazak na pauzu sa 19:18 za Bedekovčinu. I u nastavku neizvjesno, tek jednom domaćini odlaze na plus 3 (28:259, ali gosti se vračaju i čak preuzimaju vodstvo (34:35). No, tada dva puta Končić, Mikulec i Mohač rade seriji od 4:0 i prelamaju utakmicu, do konačnih 39:36. Dejan Končić zabio je čak 15 golova, Marko Mohač dodao je 7. Kod Trnja čak 18 golova postigao je Karlo Gruden. U 12. kolu Bedekovčina će također igrati kod kuće, dočekuje Goricu 2 Trener Filip Martinić: ''Utakmica sa puno golova u kojoj je teško reći da se slabo igrala obrana više da vratari nisu došli na utakmicu. Ekipa Trnja iskusna i igra jednostavno, ali efikasno u napadu, mi nakon tri poraza želimo pobjedu i održavanje priključka za  vodećim ekipama. Gotovo cijela utakmica u našem vodstvu no ne uspijevamo otići na veću razliku i na neki način prelomiti utakmicu. Gosti uporno drže priključak i uspijevaju okrenuti rezultat u svoju korist u zadnjih 10 minuta, no vezanim pogocima pobjeda ostaje u Bedekovčini.  Pobjeda za karakter jer je 5 igrača bilo bolesno. Mohač odigrao drugo poluvrijeme sa hematomom na gležnju nakon krivog doskoka krajem 1. dijela. Slijedi za nas pozitivniji raspored do kraja i nadamo se novim pobjedama''

RK BEDEKOVČINA – RK TRNJE 39:36 (19:18)