Na oproštaju od sezone zabili 55 golova

3. HRL središte, doigravanje za 13. mjesto: RK Bedekovčina – RK Polet 55:17

Rukometaši Bedekovčine u subotu su završili sezonu u 3. HRL središte. Na završetku je stigla domaća utakmica protiv Poleta za konačno za 13. mjesto. Bila je to jedna opuštajuća utakmica za jedne i za druge, jer i 13. i 14. mjesto osiguravalo je ostanak u ligi. No, na kraju smo dobili jednu pomalo nevjerojatnu utakmicu sa čak 55 golova Bedekovčine, koja je slavila sa čak 55:17, dakle sa čak 38 golova razlike. U takvoj utakmici nema smisla osvrtati se na kretanje rezultata, već možemo spomenuti da je već na poluvremenu bili 27:7. U nastavku domaćini su zabili 28 a gosti 10 golova. Kod Bedekovčine Tihomir Pripeljaš zabio je 16 golova, a kod gostiju najefikasniji je bio Stjepan Igrc sa sedam golova. Kod domaćina u strijelce se nisu upisali jedino golmani L. Pavetić i Majer. Razlog ovakve golijade pojasnio nam je trener Bedekovčine Filip Martinić, koji je rekao kako su gosti došli u oslabljenom sastavu. No i sam Martinić praktički je igrao sa ''B'' ekipom, uz želju da se svi igrači upišu u strijelce u čemu se uspjelo. Sada slijedi zasluženi odmor i za igrače i za trener, uz miran san jer je u napetoj završnici sezone ipak osiguran opstanak. A nakon odmora ostaje za vidjeti, kako će to izgledati u slijedećoj sezoni.

RK BEDEKOVČINA – RK POLET 55:17 (27:7)