Limači Pregrade 2 pobjednici turnira

Tondach organizirao malonogometni turnir limača

Nakon turnira zagića, NK Tondach uspješno je organizirao i turnir limača koji je okupio 18 momčadi. Nakon razigravanja po skupinama, šesnaest momčadi ušlo je u osminu finala. Nakon toga je slijedila četvrtzavršnica u kojoj su polufinale izborile momčadi: Pregrada 1, Pregrada 2, Stubica i Zelina. U prvom polufinalu Pregrada 2 je s 2:1 nadvisila Zelinu, dok je Stubica s 1:0 slavila protiv Pregrade 1. Treće mjesto pripalo je Pregradi 1, koja je savladala Zelinu s 3:1. U finalu je Pregrada 2 pobijedila Stubicu s 1:0 i tako osvojila turnir. Najboljim igračem turnira proglašen je Mihael Kelava iz Stubice, najbolji vratar je Domagoj Šlogar iz pobjedničke momčadi, a najbolji strijelac Juraj Frigan iz momčadi Zeline.

Turniri zagića i limača pokazali su se punim pogotkom, u dva natjecateljska dana bedekovčanskim parketom prošlo je više od 450 zadovoljnih klinaca.

- Posebna zahvala svim klubovima na odazivu, sucima Franji Skozritu i Velimiru Brezaku na odličnom suđenju, članovima izvršnog odbora kluba, voditelju omladinskog pogona kluba, svim trenerima i roditeljima koji su pomogli u organizaciji ovog turnira kao i svim prijateljima kluba koji su svojim donacijama potpomogli da sve prođe u najboljem redu- završne su riječi predsjednika Tondacha, Ivice Pavleka.

Mokri su i skliski kolnici u većem dijelu zemlje. U priobalju puše jak vjetar s mjestimice olujnim udarima. U Gorskom kotaru, Lici te središnjoj i sjeverozapadnoj Hrvatskoj pada snijeg. Zbog olujnog vjetra, snijega i zimskih uvjeta trenutačno ne...