Pobjeda Toplica u Lepoglavi

Nastavljena sezona za odbojkašice Toplica

Odbojkašice Toplica 1 stigle su i do prve pobjede u nastavku sezone 3. A lige. Nakon uvodnog poraza od Ivanca 2, prošle subote Toplice 1 se s gostovanja u Lepoglavi vračaju sa sva tri boda, nakon pobjede protiv Lepoglave 2 sa 3:0. Prva dva seta bila rezultatski prilično izjednačena, no oba su Topličanke mirno privele kraju rezultatima 25:22 i 25:21. Za mirnu završnicu pobrinule su se i u trećem setu u kojem protivnice ostavljaju na samo 10 poena. Ukupni rezultat bio je 3:0 (25:22, 25:21, 25:10). Za Toplice 1 su nastupile: Ivana Prežigalo (kapetanica), Leona Šoštarko, Tea Čelec, Dora Halapir, Jana Ulama, Monika Kozjak, Petra Slovenec, Lea Čižmek. Trener: Dario Zagvozda. Već slijedeći vikend, točnije u nedjelju Toplice 1 čeka veliki izazov, jer u goste dolazi vodeće Nedelišće. Utakmica se igra u nedjelju, 16.veljače u 17 sati u Klanjcu. Iz kluba poručuju kako će publika i ovoga puta biti njihov 7. igrač, pa pozivaju sve koji su u mogućnosti da ih dođu podržati u lovu na najvažniju pobjedu te nova 3 boda

Mokri su i skliski kolnici u većem dijelu zemlje. U priobalju puše jak vjetar s mjestimice olujnim udarima. U Gorskom kotaru, Lici te središnjoj i sjeverozapadnoj Hrvatskoj pada snijeg. Zbog olujnog vjetra, snijega i zimskih uvjeta trenutačno ne...