Krapinski Zagorec ugostio Kustošiju. U drugom poluvremenu veliki preokret

U pripremnom susretu Zagorca i Kustošije slavili su gosti iz Zagreba 1:3. No, u prvom poluvremenu igra Zagorca izgledala je dobro – agresivno, borbeno, napadački, obrambeno sigurno i takova igra rezultirala je pogotkom.

U 33. nakon odličnog proigravanja Bračevića Jazbec prima loptu na samom rubu šesnaesterca i lako poentira za vodstvo kluba iz Krapine.

U drugom poluvremenu treneri oba sastava mijenjaju većinu igrača i gosti iz Zagreba su u tom dijelu utakmice iskoristili svoje iskustvo i tri pogreške obrane domaćina kaznili pogocima, Šelfi i dva puta Guja koji postaje „crna mačka“ Zagorcu jer obvezno već nekoliko godina u međusobnim susretima trese mrežu Krapinčana, te su sasvim zasluženo ostvarili pobjedu.

Zagorec – Kustošija 1:3

Igralište s umjetnom travom. Gledatelja: 80. Sudac: N. Kožar ( D. Stubica ).

Strijelci: 1:0 Jazbec (33); 1:1 Šelfi (55); 1:2 Guja (60); 1:3 Guja (67).
Zagorec: Bruči, A. Landripet, Frinčić, Kunštić, Turniški, Harrison, Jazbec, Krznar, Bračević, Hanžić, Brčić. ( još su igrali: Mužina, Topolovec, Štimac, Pavlić, L. Vincelj, M. Landripet, Strabić, Stiperski, Ružak, Bajan, Brebrić). Trener: Ivan Zubić.

Kustošija: Kralj, Bošnjak, Marijan, Šušković, Mody, Horvat, Mihaljević, Marušić, Petković, Markelo, Radolfo. ( još su igrali: Jerolimov, Nijon, Žulj, Puljić, Šuke, Išlić, Šuart, Lukačević, Guja, Vajda, Šelfi). Trener: Rajko Vidović.