Jedinstvo ostalo bez drugog mjesta
1. ŽNL 26. kolo: Oroslavje – Jedinstvo 1:1
U 26. kolu 1. zagorske lige Oroslavje je dočekalo Jedinstvo. Vrlo je to važna bila utakmica za goste, koji su početkom proljeća, nakon krize do tada vodećeg Klanjca stigli do 2. mjesta i dugo ga drže, no nakon što kolo prije nisu uspjeli ga osigurati, ostala je baš zadnja dionica prvenstva da odluči o tome tko će dogodine u 4. NL središte, jednu od dvije skupine, koliko će imati ovaj rang natjecanja u slijedećoj sezoni. Za siguran prolaz Jedinstvu je trebala pobjeda, a mogao mu je pomoći i Rudar DZ, kojeg je Klanjec čekao u zadnjem kolu. Oroslavje je pak odigralo vrlo dobro proljeće, sa samo dva poraza do ovog kola, u Dubravi Zabočkoj i doma od prvaka Golubovca, tako da smo očekivali vrlo zanimljivu utakmicu. I bila je, borbena, zanimljiva i neizvjesna. Domaćine je u vodstvo doveo Matko Bjelčić u 11. minuti, a izjednačio je Tomica Junković u 32. minuti. Do kraja bilo je prilika na obje strane, od 77. minute Jedinstvo je ostalo bez Matije Piljeka, koji je zaradio dva žuta kartona, no golova nije bilo. Bod gostima nije bio dovoljan za željeni cilj, drugo mjesto, jer je Klanjec slavio sa 4:2 protiv Rudara DZ.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
