HAŠK prekinuo seriju Zagorca KR

23. kolo III. NL-centar, HAŠK 1903-ZAGOREC KR 1:0

U 23. kolu III. NL-centar Zagorec KR poražen je na zagrebačkoj Peščenici od HAŠK-a rezulatom 1:0. Šteta. Krapinčani nisu bili podređeni protivnik, imali su i neke poluprilike u tvrdoj utakmici bez puno šansi, ali sreća je ovaj puta bila na strani domaćina koji je tako prekinuo lijepi niz Zagorca KR od tri uzastopne pobjede. Prvo poluvrijeme bilo je ravnopravno, bez prilika s jedne i druge strane. Zagorec KR malo je lošije ušao u nastavak. U 49. minuti nakon jedne izgubljene lopte na centru domaći su kreirali brzu kontru koju je Rihtar pretvorio u pogodak za konačnih 1:0. Krapinčani su nakon toga pritiskali. Korytskyi je uputio dva tri udarca s ruba kaznenog prostora, ali bez prave šanse. Imali su gosti i problem s izlaskom Majcenića zbog ozljede u 39. minuti, ali nadamo se da će se ovaj kvalitetni veznjak koji daje igri Zagorca KR jednu višu dimenziju što prije oporaviti i biti na dispoziciji treneru Šepercu i momčadi.

HAŠK 1903 – ZAGOREC KR 1:0 (0:0)

SUCI: Kelihar, Mrkoci, Matić; GLEDATELJA: 150

STRIJELAC: 1:0 Rihtar 49'

HAŠK 1903: Rendulić, Krajačić, Randall, Doljanin, Kovačić, Jurilj, Rihtar, Vujičić (Godić 58'), Došen, Barišić (72' Bačkov) (87' Baturina), Puček (72' Hemen); trener: Goran Vincetić

ZAGOREC KR: Bruči, Kunštić, Štimac, Majcenić (39' Krznar), Topolovec (58' Bračević), Šimunić, Landripet, Korytskyi, Jazbec (58' Strabić), Brebrić (58' Brčić), Hanžić (82' Jiakponna); trener: Tihomir Šeperac