Desetkovana Ivančica poražena kod Španskog

4. NL – središte skupina A: 21. kolo: Špansko – Ivančica 6:1

U 21. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je gostovala kod Španskog. U borbi za svaki bod, u sve težoj situaciji, stiglo je još jedno teško gostovanje. Da stvar bude gora, ozljede su jako prorijedila momčad Ivančice, pa su priliku dobili i brojni mladi igrači. Sve je to nekako išlo u prilog domaćinima, koji su shodno tome već u četvrtoj minuti poveli. Zabio je Ante Sabljić, koji će već do odmora zabiti hat trick. Za 2:0 zabio je u 28., a za 3:0 u prvoj minuti sučeve nadokande. Domaćini su na odmor tako otišli sa 3:0, s tim da su u 30. minuti propustili realizirati i kazneni udarac. U nastavku, vrlo brzo stigli su do još dva gola. U 55. minuti Karlo Althaller pogodio je za 4:0, da bi već u 57. minuti Borna Ivanuš povisio na 5:0. Antonio Đurić je u 73. minuti završio seriju domaćina, zabivši za 6:0. U samoj završnici počasni gol za Ivančicu, u 88. minuti zabio je Antonio Rihtarić. Samo 13 igrača imao je trener Ivica Krivak na raspolaganju za ovu utakmicu, i ako treba tražiti barem nešto pozitivno, onda je to iskustvo mladi igrača kojega silom prilika stječu, možda i više od očekivanoga.

4. NL – središte, skupina A, 21. kolo

ŠPANSKO – IVANČICA 6:1 (3:0)

SUCI: Gojak, Lipošćak, Belavić;  GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Sabljić 4', 2:0 Sabljić 28', 3:0 Sabljić 45+1', 4:0 Althaller 55', 5:0 Ivanuš 57', 6:0 Đurić 73', 6:1 Rihtarić 88'

ŠPANSKO: Gašparić (70' Nakić), Juroš, Letnar, Ivanuš (60' Horvat), Jelavić, Althaller (60' Mrkus), Ivezić, Drenški, Sabljić (81' Franulović), Manzin, Đurić; trener: Dražen Bobinec

IVANČICA: Jakuš Mejarec, Rihtarić, L. Škvorc, Hajdek, Prtenjača, Gorupec, Bukvašević, Crčić (46' Hatch), Habajec, Nuli, Piljak (81' Husanović); trener: Ivica Krivak