Greškama do visokog poraza

Tondach u 16. Kolu 3. NL centar gostovao kod Trešnjevke

U 16. kolu 3. NL Centar Tondach iz Bedekovčine gostovao je u Zagrebu kod Trešnjevke i pretrpio visok poraz od 0:4.

Početak utakmice protekao je u greškama gostujuće obrane i igrači Trešnjevke koriste dva poklona pa je golijadu već u četvrtoj minuti otvorio Burić da bi u 13.-oj još jednu pogrešku gostiju iskoristio Mioč i doveo Trešnjevku u vodstvo od 2:0.u 12 min.

Do kraja poluvremena igra se sa dosta grešaka na obje strane ali rezultat ostaje nepromijenjen.

U drugo poluvrijeme puno bolje ulazi domaćin i ima potpunu dominaciju koju koristi u 56. minuti nakon što je odlično ubačen korner a Agatić lako poentira za 3:0.  Ovaj pogodak malo  je pokrenuo goste i kada se činilo da bi moglo doći do smanjenja rezultata opet se događa jedna velika pogreška u obrani Tondacha koju u 67. minuti koristi iskusni Burić za laganih i  nedostižnih 4:0.

Nakon tog pogotka dolazi do opuštanja domaćih igrača pa to koriste gosti i prijete udarcima Frtalja, Boronjeka, Mlinarića i Bobinca ali je domaći vratar na razini i brani te udarce pa gosti ostaju bez počasnog pogotka a na semaforu ostaje zapisan rezultat Trešnjevka 4. Tondach 0.

U posljednjem kolu jeseni Tondach na svom terenu u subotu, 2. prosinca u 13,30 sati dočekuje Dinamo Odranski Obrež.

Trešnjevka – Tondach 4:0

Stadion: Graba. Gledatelja: 100. Sudac: Jan Jelić ( Ogulin ). Pomoćnici: Antonio Šaško ( Popovača ); Antonio Jukić ( Donja Gračenica ).

Strijelci: 1:0 Burić 4; 2:0 Mioč 13; 3:0 Agatić 56; 4:0 Burić 67.

Trešnjevka: Kezerić, Crnjak ( 46. Nikšić ), Ainadou, Agatić ( 83. Golubić ), Tičak, Josipović, Mioč, Gašparić ( 69. Kljajić ), Burić, Puklin, Jelinić  ( 46. Seletković ). Trener: Dario Jančić.

Tondach: Martinec, kralj, I. Bosec, Mlinarić ( 83. Horvat ), Boronjek, Frtalj, Frančina ( 76. Borovčak ), Kovjanić ( L. Jurina ), Cvilko ( 46. K. Bobinec ), R. Jurina, Usmiani ( 46. zrnca ). Trener: Ilija Crnjak.