Golubovec poražen u Prečkom

4. NL – središte skupina A: 29. kolo: Prečko – Golubovec 3:1

U 29. kolu 4. NL središte skupina A Golubovec je gostovao kod Prečkog. Kako je u tjednu Golubovec kažnjen sa oduzimanjem tri boda, pred ovu utakmicu pao je napeto mjesto, jedno iza Prečkog, pa je ovo bila izravna borba za četvrto mjesto.  Kako se sezona bliži kraju, a ovo je bilo zadnje gostovanje Golubovca, sve je teža situacija sa kadrom, pa je u ovoj utakmicu trener Tomislav Škudar imao na raspolaganju smao 13 igrača. Domaćini  su dosta rano poveli. Naime, već u 14. minuti za 1:0 zabio je Innocent Ezechukwu Ejiofor, a kao do odmora nije više bilo golova, na poluvremenu je bilo 1:0.  U nastavku, u 54. minuti, Jan Bajan pogađa za 2:0, da bi u 64. minuti Prečko moglo riješiti sve dileme, no nisu zabili treći gol iz kaznenog udarca. U 67. minuti su zabili, ali u vlastiti mrežu. Nakon autogola Sergeja Baltića Golubovec se vratio u igru. No, u završnici, točnije u 87. minuti Fran Kokorić postiže gol za 3:1 i rješava definitivno utakmicu u svoju korist. Golubovec se tako učvrstio na petom mjestu, a u zadnjem kolu ove sezone dočekuje Odru.