Golubovec do novog boda

4. NL – središte skupina A: 22. kolo: Golubovec – Sesvetski Kraljevec 2:2

Vodeća ekipa 4. NL središte skupina A, Golubovec, u 22. je kolu dočekao Sesvetski Kraljevec. Golubovec je u ovu utakmicu ušao sa sedam bodova prednosti pred Odrom, koja je dan ranije stigla do pobjede kod Straže. Vrlo brzo gosti su stigli do vodstva. Nakon jedne izgubljene lopte, lopta je ubačena u gužvu, i nakon potezana u kaznenom prostoru, sa malom zadrškom sudac Janković svira kazneni udarac za goste, koji u 0:1 pretvara Mirko Brkić. No, nakon toga već do odmora Golubovec preokreće. Već do izjednačenja domaćini su propustili realizirati 2-3 vrlo dobre prilike, no u 26. minuti Silvio Vukić je zabio za 1:1 nakon polukontra. U 42. minuti nakon odbijanca, Dubravko Vujica je sjajno zabio polu škaricama za preokret i za 2:1 na poluvremenu. No, u nastavku nakon jedne duge lopte na lijevu stranu Matej Patrun je uputio možda ubačaj, možda udarac, no golman Filip Škvorc ostao je iznenađen i lopta je završila u mreži za 2:2. Nakon toga Marko Poslon daje jednu povratnu loptu za Vujicu, koji propušta priliku. Ivan Risek je i zabio gol, ali je poništen zbog zaleđa. Golubovec nije bio na svom nivou, no i takvi imali su prilika za pobjedu, ali na kraju ipak ostaje ''samo'' bod. Već u petak Golubovec će gostovati kod Prečkog, još uvijek sa lijepih osam bodova fore na vrhu pred Odrom.