Dinamo iz Odranskog Obreža slavio u Zaboku

Mladost je poražena na svom travnjaku u Zaboku od Dinama OO rezultatom 2:1

U sklopu 6. kola IV. NL-središte Zagreb, Mladost je poražena na svom travnjaku u Zaboku od Dinama OO rezultatom 2:1. Gosti su dominirali prvi dio, imali tri izgledne prilike, a jednu je prekrasnim pogotkom u 39. minuti za 0:1 realizirao Ćorić. U 56. minuti na 0:2 povisio je Pejić na asistenciju Rebrenjaka. Mladost je pritisnula zadnjih petnaest minuta, ali to joj je bilo dovoljno samo za smanjenje vodstva. Igrala se 85. minuta kada je Krajačić poentirao na ubačaj Hrastinskog za konačnih 1:2.

Iako su gosti u igri pokazali više, Zabočanima će još jednom ostati "gorak okus" zbog situacije u 58. minuti, kada je pucao Dlesk, a lopta je čini se Batinića pogodila u ruku, no glavni sudac ostao je nijem, a ni prvi pomoćni koji je trebao bolje vidjeti situaciju nije reagirao.