Odigrano 6. kolo IV. NL-središte Zagreb: Straža skinula Gradiće s trona

Donosimo rezultate 6. kola, u kojem je Straža stigla do svoje prve pobjede ove sezone

U 6. kolu Straža je stigla do svoje prve pobjede ove sezone u IV. NL-središte Zagreb. Na Lastinama pao je lider iz Gradića, a čovjek odluke bio je Leško s "bijele točke" tri minute prije kraja regularnog dijela susreta. Stubica je stigla do svoje četvrte, a treće pobjede u gostima kod Slunja. Domaće je načeo Pišković, a s dva pogotka je stvar zaključio Drempetić. Tondach se dobro držao u Veslačkoj, ali je u završnici domaćin slavio pogotkom Medića iz kaznenog udarca. Tron su samostalno preuzele Ravnice i to pobjedom iščupanoj u zadnjoj minuti protiv Sutle-Laduč. Lukavec se gostujućom "petardom" u Kutini popeo na drugo mjesto, a Rugvica Sava je na isti način ispratila kući Savu Strmec. Probudila se i Odra domaćom pobjedom protiv Banovca.

Nakon 6. kola u vodstvu Ravnice sa 16 bodova, drugi je Lukavec s 15, a treći Gradići s 13 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Dinamo OO. Zagorske klubove predvodi Stubica koja je na šestom mjestu s 12 bodova, Mladost je osma sa 7 bodova, Tondach četrnaesti s 5, a Straža šesnaesta sa 4 boda.

Rezultati 6. kola:

STRAŽA - Gradići 1:0 (Leško 87' (11m))

MLADOST - Dinamo OO 1:2 (Krajačić 86'/Čorić 39', Pejić 57')

Slunj - STUBICA 1:3 (Mance 18'/Pišković 10', Drempetić 13', 41')

Zagreb - TONDACH 1:0 (Medić 75' (11m))

Ravnice - Sutla-Laduč 1:0 (Horvat 90')

Rugvica Sava 1976 - Sava Strmec 5:0 (Filipović 45', 45'+2, 82', Musa 77', Noršić 90')

Odra - Banovac 3:1 (Bundek 11', Luter 67' (11m), 75'/Gomaz 58')

Moslavina - Lukavec 0:5 (Puntari 15', J. Grdenić 19', Humeljak 37', Elez 60', Cimeša 85')