Bartolić startao pobjedom

16. kolo III. HNL-središte, ZAGOREC - Trnje 3:1 (3:0)

Dugo će mladi i nadareni strateg Drago Bartolić pamtiti utakmicu protiv Trnja. Bilo je to njegovo prvo vođenje seniorske trećeligaške utakmice i prva pobjeda. Zagorec je i više nego zasluženo slavio protiv Trnja rezultatom 3:1. Sve je riješeno u prvom dijelu, točnije u prve 43 minut utakmice, kada je Zagorec stigao do vodstva od 3:0.

Već u 4. minuti raspoloženi Majcenić najavio je da će gosti imati težak dan u Krapini, ali je iz dobre situacije bio zamalo neprecizan. Domaćin je poveo u 8. minuti. Vratar Gudelj ruši Kanceljaka, pa sudac Marinčević bez razmišljanja pokazuje na bijelu točku. Lopta uzima kapetan Smrekar i šalje loptu u desnu, a Gudelja u lijevu stranu za vodstvo od 1:0. Pet minuta kasnije Kanceljak lijepo prolazi lijevom stranom i oštro ubacuje, a Smrekar kasni za sekundu U 30. minuti Smrekar odlično pronalazi Kanceljaka koji je srušen u desnom kutu kaznenog prostora gostiju, pa Marinčević po drugi puta pokazuje na bijelu točku. Ovaj put Gudelj ide desno, a Smrekar mjenja strana i pogađa za 2:0. U 35. minuti na desnoj strani kombiniraju Landripet i Smrekar, lopta dolazi do Kanceljaka, koji je zamalo neprecizan iz neposredne blizine. No u 43. minuti Kanceljak je namjestio "nišanske sprave" i nakon što je iznudio dva kaznena udarca, pogodio je iz igre. Smrekar je dobro pronašao Majcenića na desnoj strani, koji je odlično ubacio a Kanceljak efektno ubacio loptu u mrežu za 3:0. Zagorec je u nastavku zadovoljan vodstvom zatvorio igru, a gosti su uspjeli postići tek "počasni pogodak" iz kaznenog udarca u 57. minuti