Prethodni članak
Sljedeći članak

Završnica Cupa Zagorja - Memorijala Rudolfa Mraza













Normal
0
21


false
false
false







Micr


Rezultati: Schiedel - Rudar D 6:2, Đalski - Milengrad 3:3, Đalski - Rudar D 6:5, Schiedel - Milengrad 8:1, Schiedel - Đalski 8:2, Milengrad - Rudar D 1:3.

Rezultati: Stubica - Radoboj 0:4, Mladost - Radoboj 0:2, Stubica - Klanjec 8:5, Mladost - Klanjec 2:1, Mladost - Stubica 2:2, Radoboj - Klanjec 6:2.

Rezultati: Inkop - Oštrc 3:4, Ivančica - Zagorec VT 4:3, Inkop - Zagorec VT 2:3, Ivančica - Oštrc 5:4, Zagorec VT - Oštrc 8:1, Inkop - Ivančica 7:2.

Rezultati: Sloga - Omladinac 3:1, Mladost MB - Jedinstvo 0:7, Mladost MB - Omladinac 5:6, Sloga - Jedinstvo 3:3, Sloga - Mladost MB 12:3, Jedinstvo - Omladinac 6:1.

Rezultati: Tondach - Pregrada 6:1, Oroslavje - Matija Gubec 5:1, Oroslavje - Pregrada 3:3, Tondach - Matija Gubec 13:2, Matija Gubec - Pregrada 0:4, Tondach - Oroslavje 2:2.

Poredak: 1. Tondach, 2. Oroslavje, 3. Pregrada, 4. Matija Gubec

Rezultati: Gaj - Toplice 7:3, Vatrogasac - Rudar M 3:3, Vatrogasac - Toplice 4:3, Gaj - Rudar M 3:4, Gaj - Vatrogasac 4:5, Rudar M - Toplice 4:1.

17,00 Schiedel - Rudar D

17,40 Stubica - Mladost Z

18,20 Jedinstvo - Vatrogasac

19,00 Tondach - Zagorec VT

19,40 Đalski - Rudar M

20,20 Ivančica - Pregrada

21,00 Oroslavje - Sloga

Rezultati: Zagorec KR - Vatrogasac 7:1, Desinić - Mladost MB 4:0, Zagorec KR - Mladost MB 9:5, Desinić - Vatrogasac 0:3, Zagorec KR - Desinić 7:1, Mladost MB - Vatrogasac 1:11.

Poredak: 1. Zagorec KR, 2. Vatrogasac, 3. Desinić, 4. Mladost MB.

Rezultati: Mladost I - Radoboj 4:5, Mladost II - Jedinstvo 3:3, Mladost I - Jedinstvo 5:1, Mladost II - Radoboj 1:5, Mladost I - Mladost II 5:0, Jedinstvo - Radoboj 7:5.

Rezultati: Tondach - Oroslavje 2:2, Ivančica - Omladinac 0:3, Tondach - Omladinac 3:0, Ivančica - Oroslavje 0:3, Tondach - Ivančica 3:0, Omladinac - Oroslavje 4:5.

Poredak: 1. Tondach, 2. Oroslavje, 3. Omladinac, 4. Ivančica.

Rezultati: Stubica - Klanjec 1:3, Toplice - Matija Gubec 5:7, Stubica - Matija Gubec 3:5, Toplice - Klanjec 5:9, Stubica - Toplice 3:3, Matija Gubec - Klanjec 3:5.

Poredak: 1. Klanjec, 2. Matija Gubec, 3. Stubica, 4. Toplice.

Rezultati: Hrvatsko Zagorje - Schiedel 5:3, Pregrada - Sloga 5:1, Hrvatsko Zagorje - Sloga 10:4, Pregrada - Schiedel 10:2, Hrvatsko Zagorje - Pregrada 3:4, Sloga - Schiedel 5:6.

Rezultati: Zagorec VT - Milengrad 4:1, Zagorec VT - Inkop 5:2, Milengrad - Inkop 4:5.

16,35 Zagorec KR - Desinić

17,45 Pregrada - Oroslavje

18,20 Vatrogasac - Zagorje VT

19,05 Tondach - Jedinstvo

19,40 Hrvatsko Zagorje - Matija Gubec

20,15 Radoboj - Omladinac

20,50 Mladost I - Milengrad

Još članaka iz "Nogomet"

Facebook

Zbog radova na mostu Galdovo u Sisku do 28.09.u 17h zatvorena je državna cesta DC36. Obilazak: DC37 Aleja Vlade Janića Cape-Strossmayerova ulica u Sisku, Aleja narodnih heroja-Ulica A. Kovačića-Ulica O. Keršovanija-most Crnac-Topolovac, DC2...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program