Stigla prinova: Domaća glumica rodila djevojčicu i otkrila njezino neobično ime: 'Štrudla je vani'
Glumica i doktorica, Mada Peršić zaljubila se na prvi pogled u svog partnera, zagrebačkog ugostitelja Darka Kralja prije nešto više od godinu dana, a sada su postali roditelji svog prvog djeteta
Veliku, sretnu vijest ponosna mama Mada Peršić obznanila je na društvenim mrežama, pokazujući nekoliko fotografija njihove kćeri uz dirljiv opis.
'Štrudla je vani. Dobrodošla Dama Kralj. Svijet te čeka', napisala je Mada u opisu objave o prinovi otkrivši pritom jedinstveno ime koje su ona i ugostitelj dali svojoj bebi. Ranije je najavila da će svom djetetu nadjenuti ime koje 'nijedna beba u Hrvatskoj još nema'. Kad kćerkica malo poraste, vjenčat će se za svog odabranika. Istaknula je da 'ne pati od malograđanskih uzusa da mora roditi u braku'. Za svog dragog je izjavila da je 'divan čovjek' i da ju je 'šarmirao svojim mirom, ljubavlju i time što nije inzistirao da on nju zavede'.
Podsjetimo, trudnoću je otkrila u televizijskom showu 'Tvoje lice zvuči poznato'. U publici su je tada bodrili njezina majka i partner Darko Kralj. Nakon toga je uslijedilo nekoliko toplih, ali diskretnih objava kojima je natuknula koliko joj ovo razdoblje znači. Profesionalne obaveze privremeno je stavila na pauzu, no najavila je da se projektima veseli nakon majčinskog dopusta.
Inače, Mada je od 2019. članica ansambla kazališta ‘Gavella‘, a diplomirala je na Medicinskom fakultetu u Zagrebu 2013. godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
